Reklamacja i zwroty

Wszystko wykonuję prosto z serca. Oczywiście pokornie przyjmuje możliwość, że nie wszystkim może spodobać się produkt. Chciałabym również dać półroczną gwarancję satysfakcji, trwałości przy jak największym użytkowaniu produktów. Zdarza się, szczególnie przy bransoletkach, że kamienie chcą nam coś powiedzieć. Pękają lub gubią się powodując zerwanie. Nazywam to wystrzeleniem w kosmos :) Temperament kamieni jest bardzo indywidualny i różnie może się zdarzyć łącząc go z naszą energią. Należy zachować kamienie, dziękując im za posługę, najlepiej zakopać je w ziemi. Przeanalizować kiedy nastąpiło zerwanie, atak, czy pęknięcie. Miejsce, osoby, czy sytuacja ma wtedy duże znaczenie. Sznurek nylonowy jest bardzo trwały. Noszę go przez lata i nic się nie dzieje:) ALE- jeśli nie wierzysz w magię kamieni, a jest to dla Ciebie ozdoba i bardzo Ci smutno, że tak krótko była z Tobą- proszę skontaktuj się ze mną. Coś na to poradzimy :)

ZWROT

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru, masz prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą. 

Zwracany produkt nie może nosić śladów używania - każdy element musi być kompletny i fabrycznie zapakowany, towar dostarczony w oryginalnym opakowaniu w stanie niezmienionym. W przypadku niespełnienia tego warunku, produkt nie zostanie przyjęty.

Jeżeli chcesz dokonać zwrotu produktu:

  1. Odeślij zakupiony produkt w nieuszkodzonym stanie i w oryginalnym opakowaniu wraz z całą jego zawartością.

  2. Dołącz do przesyłki pisemne oświadczenie, w którym zawrzesz chęć zwrotu produktu, a także numer konta, na które zostanie przekazany zwrot pieniędzy. Pisemne oświadczenie zwrotu można pobrać tutaj.

  3. W ciągu 3 dni roboczych od otrzymania Twojej przesyłki, sprawdzimy stan przekazanego produktu (czy nie nosi śladów użytkowania, czy nie został uszkodzony lub zniszczony, czy znajduje się w oryginalnym opakowaniu z całą jego zawartością).

  4. Jeżeli nie odnotujemy przeciwwskazań, na Twój adres email prześlemy informację o pozytywnym rozpatrzeniu zwrotu produktu. Na załączony numer konta w ciągu 7 dni zostanie dokonany zwrot pieniędzy. W przypadku płatności kartą płatniczą zwrot środków zostanie wykonany na kartę.

  5. Jeżeli Twój zwrot produktu zostanie odrzucony (ze względu na uszkodzenie produktu lub oznaki użytkowania), przekażemy Ci na wskazany adres email informację o nieprzyjęciu zwrotu produktu. Jeśli zostanie przekazana wpłata za wysyłkę (17 zł) odeślę produkt w ciągu 7 dni roboczych od daty zaksięgowania wpłaty na wskazany adres zwrotny. Po miesiącu oczekiwania na płatność twoje zamówienie zostanie poddane utylizacji i nie będzie możliwości zwrócenia produktów. Jest to pewna forma zabezpieczenia przed niepotrzebną stratą czasu po obu stronach, gdy towar nie jest kompletny, zużyty, czy uszkodzony zwrotów niestety nie przyjmuję. :)

REKLAMACJA

Przed odebraniem przesyłki zawsze sprawdź, czy nie uległa uszkodzeniu w transporcie. Jeżeli opakowanie posiada widoczne uszkodzenia zewnętrzne, zalecam odmówienia przyjęcia przesyłki, a następnie skontaktowanie się ze mną.

.

Po opłaceniu kwoty pobrania i pokwitowaniu odbioru paczki istnieje możliwość otwarcia paczki w obecności kuriera - w przypadku stwierdzenia niezgodności, sporządzany jest protokół rozbieżności, który stanowi podstawę późniejszej reklamacji.

Jeżeli zakupiony towar okazuje się mieć wady fabryczne lub jest niezgodny z opisem, prosimy o postępowanie zgodnie z poniższą procedurą reklamacyjną: Prosiłabym przeczytać wcześniejsze dodatkowe informacje odnośnie produktu. Kamienie mają różną specyfikę użytkowania, czy świeczki odpowiednią instrukcje obsługi. Produkt może minimalnie różnić się od zdjęć ze względu na naturę.

Nie od dziś wiadomo, że jest ona niepowtarzalna. Nie znajdziemy takiego samego kamienia, czy nie sypnę taką samą ilość ziół do świeczki, nie zrobię idealnie takiego samego orgonitu :)

  1. Prześlij do nas produkt, który chcesz zareklamować, dołączając do niego pisemne oświadczenie, które możesz pobrać tutaj w którym opiszesz szczegółowe powody reklamacji produktu, a także adres zwrotny oraz numer konta, na który zostanie dokonany zwrot pieniędzy (w zależności od podjętej przeze mnie decyzji).

  2. W ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki poinformujemy Cię mailowo lub telefonicznie o wyniku postępowania reklamacyjnego.

  3. Jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, w ciągu 7 dni roboczych od dnia podjęcia decyzji, zrekompensujemy poniesione przez Ciebie koszty poprzez: naprawę reklamowanego produktu, przesłanie nowego egzemplarza produktu lub zwrot pieniędzy.

  4. Jeżeli reklamacja produktu zostanie odrzucona (ze względu np. na zużycie produktu, czy uszkodzenie mechaniczne) przekaże Ci na wskazany adres email informację o niepowodzeniu reklamacji. Jeśli zostanie przekazana wpłata za wysyłkę (17 zł) odeślę produkt w takim stanie jaki został przesłany w ciągu 7 dni roboczych od daty zaksięgowania wpłaty na wskazany adres zwrotny. Po miesiącu oczekiwania na płatność twoje zamówienie zostanie poddane utylizacji i nie będzie możliwości zwrócenia produktów. Jest to forma zabezpieczenia przed przesyłką produktów, które nie przeszły procedury reklamacyjnej np. zużyta świeczka :)