Ideologia

 Z   roku na rok nasza świadomość społeczna się powiększa. 
Zauważamy, że na nasze samopoczucie, zdrowie wpływa wiele czynników wewnętrznych, ale również i tych z zewnątrz. By żyć w harmonii szukamy rozwiązań w różnych dziedzinach nauki. Oddalamy się od sztucznych preparatów medycznych, podążamy za naturą i próbujemy zrozumieć co chce nam przekazać. 

     Coraz częściej mówi się o chromoterapii czy litoterapii, a symbolika liczb oraz zwierząt jest od wielu lat przekazywana nie tylko w formie bajek. Muzyka potrafi przyczynić się do produkcji przez mózg neuroprzekaźników. Specjalne skomponowane zapachy pozwalają poczuć błogość, spokój, czy ukojenie. To nie są już domysły, spekulacje. To jest już fakt potwierdzony nie tylko przez naukowców, ale również przez nas samych.

      Moimi inspiracjami do tworzenia są naturalne dziedziny nauki i sztuki.  Opierając się
na swoich własnych doświadczeniach oraz czerpiąc wiedze z różnych źródeł holistycznych,
czy religijnych stworzyłam swoje małe cuda. Skomponowałam trzynaście zwierząt mocy,
które będą odpowiadały różnym dysfunkcją naszego organizmu. Mają także za zadanie pomóc uporać się z problemami z jakimi spotykamy się w życiu codziennym. Produkty są tworzone
na bazie naturalnych składników z intencją uzdrowienia, dobrobytu i szczęścia. Wspierają rozwój emocjonalno-duchowy, działają rekreacyjnie na ciało. Spokój ducha, zrozumienie, akceptacje, świadomość i bezwarunkową miłość to główne składniki, które umieszczam
w produktach :)


     Wszystkie moje wyroby mają charakter kolekcjonerski. Możesz je oczywiście używać
do dobrowolnych celów. Polecam sprawdzić czy nie jest się uczulony na jakikolwiek składnik,
czy dana roślina jest odpowiednia dla dzieci, zwierząt lub kobiet w ciąży. Jesteśmy wolnymi ludźmi, niczego nie mam zamiaru zakazywać, mogę jedynie służyć radą. Możesz nawet zjeść mydło, tylko proszę- nie miej do nikogo pretensji.

Oczywiście namawiać do takich szaleństw nie mam zamiaru :)

      Postanowiłam podzielić się tym, co tworzę już od dobrych kilku lat. Sprawdzone przeze mnie, moją rodzinę, znajomych, przyjaciół, przyjaciół przyjaciół. To wspaniałe uczucie, gdy osoby wracają, mówią "wow"! To daje mi wiarę, że moje kompozycje są prawidłowe i dopracowane. Uczucie błogostanu jest wspaniałą rzeczą, daje mi świadomość, że to, co robię, ma sens.

      Stan kolekcjonerski wynika z faktu użycia roślin, które nadają się na rynku polskim tylko do użytku kolekcjonerskiego oraz osobiście uważam, że niektóre certyfikaty są zbędne. Rośliny mówią same za siebie, nie potrzebuję płatnych certyfikatów od firm, które potwierdzą, że lawendy nie warto łączyć z guaraną :) Polecam z ciekawości poczytać sobie o wspaniałych właściwościach niektórych substancji, będziecie zdumieni. Podsumowując- zastrzegam sobie z mojej strony-
-produkt tylko do użytku kolekcjonerskiego. Moim skromnym zdaniem wszystko jest dla ludzi oczywiście z umiarem, więc to Ty odpowiadasz za swój stan po użyciu substancji, które Ci służą lub nie. Moje mieszanki są silne, wydajne. W niektórych przypadkach wystarczy szczypta, by przekonać się o ich wspaniałych właściwościach.

     Oczywiście wszystko dokładnie opiszę. Nie mam tajemnic jeśli chodzi o skład, chętnie podzielę się wiedzą, które zwierzę jest najlepsze na daną dolegliwość. Chciałabym przedstawić Wam moje zwierzęta mocy oraz produkty, które będą z nimi współgrać.

    

Projekt bez tytułu (8).jpg

Zwierzęta są silnie zakorzenione w naszych zwyczajach. Nie od dziś wiadomo, że niektórym zwierzętom oddawano szczególny hołd i wierzono w ich nadprzyrodzone zdolności. Zwierzęta pomagają nam na naszej duchowej ścieżce, wspierają i chronią. Prędzej, czy później przyjdą do nas byśmy uświadomili sobie w którą stronę iść oraz pomogą nam przezwyciężyć nasze lęki i fobie. Są naszymi przyjaciółmi, nauczycielami, wsparciem. Moja ideologia opiera się na kreacji 13 zwierząt mocy opierając się na naturalnym, holistycznym podejściu do życia. Bazując na tej kreacji stworzyłam różne produkty. Świeczki, kadzidła, biżuterię, pachnidła i inne bajery.Zwierzęta oraz ich intencje:

Słoń Genesis- odwaga, energia, aktywność
Lama Zoja- motywacja, otucha, radość kreatywność
Wilk Chamuel- pewność siebie, wolność, harmonia
Niedźwiedź Priel- nadzieja, miłość, cierpliwość
Delfin Edna- inspiracja, komunikacja, wyrażanie siebie
Kot Zachariasz- dostrzeganie, otwartość, intuicja
Sowa Ofelia- wewnętrzny głos, spokój, ambicja, mądrość
Motyl Rebeka- transformacja, lekkość, intencja
Małpa Baltazar- dostatek, zabawa, inteligencja
Koń Serafin- uziemienie, stabilizacja, pomoc
Królik Artea- szczerość, romantyzm, przyjaźń, estetyzm
Żaba Perida- czystość wsparcie, lekkość
Dzik Iddo- ochrona, powaga, alchemia, wyciszenie