Formy płatności

  • Przelew tradycyjny - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w  banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia. Nie zapomnij w tytule płatności wpisać numeru zamówienia. NR KONTA BANKOWEGO MILLENNIUM  13 1160 2202 0000 0005 2424 4927 

  • Pobranie - płacisz gotówką przy odbiorze towaru (kurierowi, listonoszowi lub w oddziale Poczty Polskiej - w zależności od metody dostawy). Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatę za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadki innych opłat.

  • Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. Przy zamówieniu wpisz płatność manualna. Możliwość płatności blikiem na nr telefonu: 517 737 772 W tytule prosiłabym podać nr zamówienia.

  • Fotopłatność: Płatność kodem qwerty. Zrób zamówienie i zaznacz płatność manualna. W swojej aplikacji bankowej jeśli istnieje taka możliwość kliknij fotopłatność. Zeskanuj kod. Wpisz cenę oraz numer zamówienia. Wyślij :)

  • Inne- zapłać gotówką w sklepie stacjonarnym (ul. Staromiejska 2, 43-246 Strumień) lub wcześniejszym uzgodnionym miejscu.

Dodaj nagłówek.jpg