Jak długo trzeba czekać na zamówienie?

Realizuje zamówienie zazwyczaj w ciągu 24 h od daty zaksięgowania płatności. Ze względu na moją specyfikę pracy (wyjazdy na festiwale, czy giełdy) wysyłka może się opóźnić o max 3 dni roboczych.

Co to znaczy produkt kolekcjonerski?

Skład i proporcje moich produktów to lata doświadczeń i dużo wiedzy na temat ziołolecznictwa czy ogólnej holistyki. Stworzyłam je z myślą, by były jak najbardziej naturalne i bezpieczne. Nie od dziś wiadomo, że na rynku polskim niektóre rośliny nadają się tylko do użytku kolekcjonerskiego z różnych względów. Trzeba mieć również odpowiednie badania, by udowodnić, że olejek z palmarozy jest olejkiem z palmarozy, a olej z migdałów- z migdałów. Rozumiem to. Jeśli mam już w półproduktach takie badania to uważam że zbędne jest znowu takie badania robić :) . Jak większość z nas wie- zazwyczaj jest to kwestia finansowa. Kiedyś, w dawnych czasach nie było takiego cyrku. Ludzie żyli w zgodzie z przyrodą. Wiadomo, że nadmiar niektórych roślin jest trujący, lub powodujący odmienne stany świadomości, uczulenia u niektórych ludzi. Dzieci i zwierzęta mogą także różnie zareagować. Najważniejszy jest oczywiście umiar i obserwacja.

Moje produkty są wykonywane z półproduktów najwyższej jakości. Mają certyfikaty IFRA oraz mają badania laboratoryjne i to mi wystarczy by zrobić z nich mieszanki oparte na mojej wiedzy. Używam moich produktów na co dzień nie tylko kolekcjonersko. :)

Niektóre moje produkty zawierają rośliny, które kiedyś były bardzo popularne ze względu na swoje wspaniałe właściwości. Mandragora, sasafras to rośliny, które zostały zapomniane, lecz powoli wracają do łask i można poczytać sobie o ich specyfice. Piołun- ziele popularne, lecz trzeba uważać by nie przesadzić z ilością. Damiana to bardzo dobry afrodyzjak, a  konopia CBD o której coraz częściej słyszymy  pomaga na wiele dolegliwości. 

 

Czy produkty są bezpieczne?

Każdy produkt źle używany jest niebezpieczny :) Moje mieszanki są silne, wystarczają na długo. Nie spotkałam się jeszcze z opinią, by był szkodliwe. Wręcz przeciwnie. Bardzo mi miło gdy słyszę, że moje kadzidło wyleczyło kogoś z Covida, bransoletka przynosi szczęście i psychiczną ulgę, a magiczny pyłek spowodował, że wspaniale się spało, skóra była miękka i katar zniknął. Cieszę się z wiele pozytywnych opinii i mam nadzieję, że będzie ich coraz więcej :) 

Czy płatność i moje dane są bezpieczne?

Jak najbardziej. Nie znam się za bardzo na tych kodach, ale mówią, że wszystkie dane chroni 256-bitowy szyfr SSL. Cokolwiek to znaczy, brzmi bezpiecznie :))
Polecam korzystać z płatności manualnej. Nie jest wcale taka trudna oraz nie trwa długo. Preferuje Blikiem na nr telefonu wpisać nr zamówienia- blik przychodzi natychmiastowo. Fotopłatność także jest prosta, jeśli masz taką możliwość w swojej aplikacji bankowej.